Pranciškoniškas prakartėlių konkursas 2019 [Registracija]

Šv. Kalėdų simbolį – gyvą prakartėlę 1223 m. sugalvojo šv. Pranciškus Asyžietis. Ruošdamasis švęst Kalėdas Grečio miestelyje (Italija), jis paprašė, kad šalia Grečio užtiktoje oloje būtų atkartota Jėzaus gimimo scena – padėta šieno, pastatytos ėdžios, atvesti jautis ir asilas – ir ten būtų aukojamos šv. Mišios. Ši nauja prakartėlių tradicija neilgai trukus išplito po Italiją, o per šimtmečius – po visą pasaulį. Ilgainiui prakartėlės persikėlė iš bažnytinės erdvės ir į žmonių namus.
Artėjant šv. Kalėdoms mažesnieji broliai jau ketvirtą kartą skelbia pranciškonišką prakartėlių konkursą. Šeimos, vaikai, mokinių klasės, įvairios bendruomenės ir darbuotojų kolektyvai kviečiami kurti prakartėles ir iki gruodžio 15 d. užregistruoti jas į konkursą. Vaikai iki 14 metų amžiaus kviečiami dalyvauti Prakartėlių konkurso piešinių sekcijoje iki gruodžio 15 d. atsiųsdami savo piešinį Bernardinų jaunimo centrui.

Praciškoniškas prakartėlių konkursas 2019 nuostatai (spausti ant užrašo)

Registracija į prakartėlių konkursą (spausti ant užrašo)

P.S. Jei nematote formos užpildymui, prisijunkite prie savo Google (Gmail) paskyros, arba jei jos neturite – atsiųskite bjcentras@gmail.com 🙂

  • Share This Story

about author

Bernardinų jaunimo centras

bjcentras@gmail.com

-